– дошка оголошень б/в техніки

Доставка - Allmart

Доставка товарів здійснюється «Новою Поштою»

Оформляючи замовлення, ви можете обрати зручний для вас спосіб доставки:

 • Післяплата

  Оплата при отриманні товару

 • Передплата від партнерів

  Оплата карткою Visa, MasterCard;

  сервіси: LiqPay і Приват24, тільки через наш сайт

  prepaymt
 • Надійна оплата

  Повернення грошей у разі невдалої операції

Передплата картою

Вносьте повну вартість товару на сайті картою через сервіс LiqPay і забирайте його в зручному відділенні Нової Пошти.

Післяплата

Під час оформлення замовлення вкажіть актуальний номер телефону одержувача, місто і номер відділення «Нової Пошти». Перед тим, як оплатити посилку у відділенні — обов'язково перевіряйте цілісність і працездатність товару. Термін зберігання посилки на пошті — 5 днів з моменту доставки до відділення, а далі вона надсилається назад продавцеві.

Для отримання посилки візьміть з собою документ, що посвідчує особу (паспорт, права), і телефон з номером, який був зазначений при оформленні замовлення. Щоб пройти верифікацію за номером - скажіть «Надішліть СМС для верифікації» при отриманні.

Важливо! Товари деяких продавців обміну або поверненню не підлягають, тому з особливою уважністю перевіряйте їх при отриманні.

Надійна оплата

img

Для покупця

Оформляючи замовлення, виберіть зручний спосіб доставки Новою Поштою та проведіть оплату будь-яким доступним способом. Далі продавець повинен підтвердити ваше замовлення протягом 3 календарних днів. Після цього в його Особистому кабінеті автоматично генерується номер накладної Нової Пошти (ТТН), за яким він повинен надіслати ваше замовлення.

Далі ви отримуєте свою посилку в зазначеному поштовому відділенні, перевіряєте її і забираєте. Термін зберігання посилки на пошті - 5 календарних днів, після закінчення яких вона автоматично повертається продавцю. В такому випадку повернення коштів, за вирахуванням вартості доставки у вашу сторону, надійде на вашу карту протягом 6 банківських днів.

Після того, як ви забрали посилку, Нова Пошта передає нам інформацію про це, а продавець отримує оплату за замовлення.

Якщо товар, наприклад, не відповідає опису - ви можете відмовитися від посилки. В такому випадку повернення грошових коштів, за вирахуванням доставки у вашу сторону, надійде на ваш рахунок протягом 6 банківських днів, а посилка повернеться назад продавцеві.

img

Для продавця

Додайте товар і платіжну карту на сайті allmart.ua.

В Особистому кабінеті вкажіть інформацію про себе: ім'я, місто, номер відділення Нової Пошти і вага товару. Ці дані необхідні для того, щоб правильно розрахувати вартість доставки до покупця.

Після отримання повідомлення про оплату від покупця, натисніть кнопку «Підтвердити». У цей момент автоматично згенерується накладна (ТТН), за якою вам необхідно надіслати товар покупцеві.

Надішліть посилку протягом 3 днів за сформованою накладною. Навіщо це потрібно? В іншому випадку буде неможливо відстежити виконання замовлення, а значить і перерахувати гроші на ваш рахунок у разі успішної операції.

Щойно покупець забере посилку з Нової Пошти — гроші поступлять на вашу карту. У разі відмови — ви оплатите лише зворотню доставку, оскільки вартість доставки до покупця оплачує він сам.