– дошка оголошень б/в техніки

Інформація

Allmart блог09.02.2024

Огляд Apple Vision Pro — окулярів доповненої реальності нового покоління

Це не просто окуляри віртуальної реальності, які вже давно випускаються компаніями на кшталт Sony і Google. Тут об'єднані елементи доповненої та змішаної реальності.

Allmart блог26.01.2024

Як вибрати б/в монітор і заощадити на покупці

Монітор являє собою простий пристрій, який передає зображення комп'ютерної техніки. У нього немає рухомих механізмів і власної операційної системи.

Allmart блог15.01.2024

Найкращі вживані смартфони до 6,000 гривень

Щоб полегшити вам вибір і заощадити бюджет — ми підібрали найкращі б/в смартфони до 6,000 гривень на Allmart. За цю суму можна купити актуальні, функціональні моделі телефонів без дефектів.

Allmart блог25.12.2023

Як оцінити вживану техніку перед продажем?

Створення оголошення про продаж б/в пристрою на сайті займе кілька хвилин. Але перед цим потрібно правильно оцінити товар ➦

Allmart блог14.12.2023

Додавайте оголошення з OLX на Allmart у кілька кліків!

На Allmart з'явилася нова функція, яка дає змогу за кілька кліків додати на сайт уже опубліковане оголошення з OLX. Детальніше ➦

Allmart блог06.12.2023

Що потрібно знати перед покупкою телевізора?

Сучасні телевізори — це повноцінні мультимедійні центри з доступом до Інтернету і безлічі корисних програм. Але велика різноманітність моделей ускладнює вибір. ➦

Allmart блог17.11.2023

Бездротовий 4G-модем — ваш постійний доступ до Інтернету

Наявність постійного доступу до мережі Інтернет — це вкрай важливо для кожного з нас. Особливо ця потреба проявляється за відсутності електрики та слабкого мобільного зв'язку.

Allmart блог08.11.2023

ТОП-9 зовнішніх акумуляторів (Power Bank) для смартфонів і ноутбуків

При формуванні рейтингу ми враховували такі критерії: співвідношення ціни/ємності, тип акумулятора, відгуки користувачів у мережі, додатковий функціонал та інше. ➦

Allmart блог26.10.2023

ТОП-5 товарів для дому, саду та ремонту

Кожен власник будинку або квартири в якийсь момент стикається з необхідністю що-небудь полагодити або зробити ремонт. Для цього потрібні спеціальні інструменти, які повинні бути у всіх.

Allmart блог19.10.2023

Як вибрати ігровий ПК — поради для геймерів

Ігрова індустрія активно розвивається, але для комфортного геймінгу потрібен відповідний комп'ютер. Сучасні ААА-ігри дуже вимогливі до технічних характеристик ПК.