Кредит під заставу вживаної техніки від Allmart.ua

Блог Allmart 11.11.2021

Купівля вживаної техніки (а також її перепродаж) — безпрограшний варіант для тих, хто хоче отримати якісний товар за доступною ціною. Сучасний вторинний ринок техніки дає величезний вибір товарів «на смак і колір», серед яких часом можна знайти ексклюзивні моделі. Плануєте придбати б/В техніку? Пам'ятайте головне правило — завжди вибирайте лише перевірені та безпечні майданчики для купівлі вживаної техніки.

allmart.ua — молодий маркетплейс, який спеціалізується на продажі вживаної техніки. У нас зібрана велика база клієнтів з усієї України, для яких доступні різні інструменти для успішного продажу. Крім того, спеціальні сервіси гарантують виключно вдалі купівлі товарів. Таким чином, купуючи техніку на нашому сайті — ви не ризикуєте отримати «кота в мішку», прийшовши на пошту.

Для зручності ми розробили рейтингову систему оцінювання, яка формує довіру до продавця. А перед тим, як оформити замовлення, будь-який користувач нашого сайту може ознайомитися із реальними відгуками про роботу продавця та поставити йому всі запитання щодо техніки, які його цікавлять.

Крім того, ми пропонуємо можливість оформити кредит під заставу вживаної техніки. Чому це вигідно? Ви можете отримати необхідну частину суми вже сьогодні, при цьому продовжуючи продаж товару на allmart.ua за вигіднішою ціною. Це непоганий лайфхак, який допоможе вам продати свій товар і залишитись у плюсі ​​(за умови реального покупця). Офіційне оформлення, можливість оплачувати дистанційно. Не обов'язково відвідувати відділення можна отримати кошти з доставкою додому. Послугу «Кредит під заставу» реалізовано у партнерстві з однією з найбільших ломбардних мереж України — «Скарбниця».

+ Продати

Схожі статті

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний Power Bank?

✅Однією з головних причин купівлі Power Bank є його мобільність, особливо з нинішньою ситуацією в країні.

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний генератор?

❗Генератори є необхідним інструментом для багатьох промислових та домашніх завдань, особливо коли в Україні постійно тривають перебої з електроенергією.

Allmart блог 17.02.2022

Чому смартфон — це зручно?

Завдяки ✓встановленню програм список можливих варіантів використання смартфона збільшується з ☑кожним днем, тому сьогодні мова піде про те, чому смартфон це зручно?❗