Як підготувати б/в телефон до продажу?

Блог Allmart 25.11.2021

Купівля телефону — це завжди радісна подія зі шлейфом приємного хвилювання. Коли щойно береш гаджет до рук, все здається таким складним і незнайомим. Але що робити зі старим добрим другом, який нехай і поступається за швидкістю роботи та технологічністю, але ще може бути надійним помічником? Відповідь проста — знайти йому нового власника, й зробити це можна на сайті нашого маркетплейсу. У цій статті розповідаємо як самостійно підготувати телефон до продажу, щоб запобігти витоку ваших особистих даних.

Перед тим, як передавати телефон новому власнику, обов'язково приділіть час на те, щоб ретельно очистити пристрій. Будьте обережні з видаленням даних і не покладайтеся на повернення до заводських налаштувань як на панацею для вашого захисту.

Надійно видалити дані мобільного телефону складніше, ніж здається. Якщо ви хочете стерти дані з пристрою, все, що вам потрібно зробити, це вийняти SIM-карту та картки microSD, чи не так? Пам'ятайте, що виймання SIM-картки просто порушує зв'язок із мережею. Смартфони — це портативні ПК, тому у внутрішній пам'яті зберігається набагато більше даних, ніж у старому мобільному.

Як стерти дані з пристрою

Є багато речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати ризик, перш ніж продати чи подарувати свій мобільний пристрій. Аби повністю очистити смартфон — рекомендуємо слідувати парі базових порад.

  • Перед будь-якою процедурою зробіть резервну копію пристрою.
  • Завантажте програму для віддаленого очищення.
  • Проведіть очищення внутрішньої пам'яті.
  • Виконуйте інструкції з відновлення заводських налаштувань.
  • Повністю відформатуйте пристрій.

І насамкінець — будьте пильні щодо своєї мобільної безпеки

Якщо ви схожі на більшість людей, ви, швидше за все, не дбаєте про мобільну безпеку, як слід. Почніть прямо зараз з основних кроків захисту інформації на вашому телефоні до того, як вона буде втрачена або вкрадена. Наприклад, встановіть безпечний PIN-код.

+ Продати

Схожі статті

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний Power Bank?

✅Однією з головних причин купівлі Power Bank є його мобільність, особливо з нинішньою ситуацією в країні.

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний генератор?

❗Генератори є необхідним інструментом для багатьох промислових та домашніх завдань, особливо коли в Україні постійно тривають перебої з електроенергією.

Allmart блог 17.02.2022

Чому смартфон — це зручно?

Завдяки ✓встановленню програм список можливих варіантів використання смартфона збільшується з ☑кожним днем, тому сьогодні мова піде про те, чому смартфон це зручно?❗