Безпека угод на сайті allmart.ua

Блог Allmart 09.12.2021

Купівля б/в техніки в інтернеті — це швидко та зручно. Крім того, завжди можна знайти варіанти за вигідною ціною або домовитись про знижку безпосередньо з продавцем. Але не варто забувати, що крім чесних продавців на вторинному ринку достатньо й несумлінних шахраїв, які намагаються отримати ваші гроші шляхом обману.

Команда маркетплейсу allmart.ua приділяє особливу увагу питанню безпеки клієнтів, аби ви могли здійснювати лише успішні угоди. Так, наприклад, ми розробили спеціальний чат усередині платформи, в якому потенційний покупець може отримати від продавця всю потрібну інформацію перед оформленням замовлення. Настійно рекомендуємо вам не переходити на сторонні ресурси (Viber, Telegram тощо) на прохання продавця та вести всі діалоги лише через чат в Особистому кабінеті. Крім того, ніколи не перераховуйте гроші за товар на картку та не погоджуйтесь внести заставну суму за доставку.

Як убезпечити себе, якщо ви продавець?

Не варто забувати, що серед покупців також можуть бути шахраї, які часто йдуть на хитрощі. Один із найпопулярніших сценаріїв обману на уживаній техніці — свідома затримка оплати або нескладні махінації з необхідністю підтвердити оплату через банкомат. Або, наприклад, вас можуть попросити відправити замовлення післяплатою через «Нову Пошту», при цьому під час огляду в коробку навмисно кладуть браковану техніку й посилка відправляється назад.

Підміна адреси сайту та сторінки доставки

Ще одним з улюблених інструментів у руках шахраїв є фішинг — підміна адреси сайту з метою отримання персональних даних неуважних користувачів. Як правило, продавець старанно намагається перевести ваш діалог на сторонній ресурс для обробки замовлення і відправляє вам посилання, зовні дуже схоже на оригінальну адресу торгової платформи. Далі ви вводите дані картки, аби сплатити замовлення, але насправді гроші «відлітають» на рахунок шахраїв. Саме тому важливо ніколи не залишати сайт allmart.ua, адже за його межами ми не зможемо відстежити дії шахрая та допомогти вам у разі обману.

Будьте уважні та дякуємо, що ви з нами,

ваш allmart.ua!

+ Продати

Схожі статті

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний Power Bank?

✅Однією з головних причин купівлі Power Bank є його мобільність, особливо з нинішньою ситуацією в країні.

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний генератор?

❗Генератори є необхідним інструментом для багатьох промислових та домашніх завдань, особливо коли в Україні постійно тривають перебої з електроенергією.

Allmart блог 17.02.2022

Чому смартфон — це зручно?

Завдяки ✓встановленню програм список можливих варіантів використання смартфона збільшується з ☑кожним днем, тому сьогодні мова піде про те, чому смартфон це зручно?❗