Комісійна техніка: плюси та мінуси

Блог Allmart 06.01.2022

Техніка з досвідом — окрема ніша на ринку техніки, яка з роками лише набирає популярності серед користувачів. Це реальна можливість отримати необхідний пристрій, при цьому не витративши на нього неймовірну суму грошей. Але чи все так безхмарно? Звичайно, як і все у цьому світі, б/в техніка має дві сторони медалі, і саме наша сьогоднішня стаття.

Доступність

Купити техніку з рук можна дешевше за нову, і це, мабуть, головний її плюс. Крім того, можливо вам і не знадобиться абсолютно новий гаджет для базових потреб. Для більшості користувачів придбання новітніх технологій не є пріоритетом. Якщо ви використовуєте свій комп'ютер для простих завдань (наприклад, серфінг в інтернеті або перегляд фільмів) — б/в комп'ютер середнього класу, випущений будь-коли за останні п'ять років, підійде вам ідеально.

Аналогічно і з фотоапаратами. Наприклад, для фотографа-початківця у процесі навчання підійде й вживана камера.

Екологічність

Культура споживання завдає величезних збитків довкіллю у вигляді електронних відходів — мільйони гаджетів щороку потрапляють на смітник, забруднюючи екологію. Купівля б/в пристрою на якийсь час рятує його від попадання на смітник і не запускає новий гаджет у користування.

А як щодо мінусів? Ризик потрапити на шахрая

Пам'ятайте, що вторинний ринок техніки — магніт для недобросовісних продавців, які хочуть отримати ваші гроші шляхом обману. Зверніть увагу на вибір майданчика, на якому плануєте купити б/в техніку.

На нашому сайті діє рейтингова система, що дозволяє клієнтам оцінювати роботу продавців та переглядати коментарі від реальних покупців. Рівень довіри до продавця формується з урахуванням: оцінок, верифікації, терміну роботи на платформі, а також кількості продажів та відгуків (як позитивних, так і негативних).

Складно ретельно оглянути техніку

Можна бути вкрай обережним і пройтися контрольним списком, аби охопити очевидні речі (наприклад, цілісність екрану та корпусу). Але пам'ятайте про можливі пошкодження, які непомітні, на перший погляд (батарея та інші деталі всередині техніки). Великі компанії-реселери, як правило, проводять ретельне тестування пристроїв, які потрапляють до каталогу для продажу. Для того, аби переконатися в його працездатності та провести дрібний ремонт у разі потреби.

+ Продати

Схожі статті

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний Power Bank?

✅Однією з головних причин купівлі Power Bank є його мобільність, особливо з нинішньою ситуацією в країні.

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний генератор?

❗Генератори є необхідним інструментом для багатьох промислових та домашніх завдань, особливо коли в Україні постійно тривають перебої з електроенергією.

Allmart блог 17.02.2022

Чому смартфон — це зручно?

Завдяки ✓встановленню програм список можливих варіантів використання смартфона збільшується з ☑кожним днем, тому сьогодні мова піде про те, чому смартфон це зручно?❗