– дошка оголошень б/в техніки

Надійна оплата — запорука безпечних купівель на allmart.ua

Блог Allmart01.04.2021

Ми вважаємо, що сучасний онлайн-шопінг — це не лише широке розмаїття товарів, а й максимально безпечні умови купівлі. Особливо коли мова заходить про вживану техніку, адже завжди є можливість отримати «кота в мішку», прийшовши на пошту. Тому для того, щоб уберегти вас від невдалих угод, на сайті нашого маркетплейса allmart.ua діє послуга «Надійна оплата», про яку ми хочемо розповісти вам докладніше.

Як працює «Надійна оплата»?

Заповнюючи інформацію про товар (перед публікацією оголошення) продавець вказує дані для доставки, а також вводить номер своєї банківської картки для отримання оплати замовлень.

Покупець оформляє замовлення та сплачує його картою онлайн на сайті allmart.ua. Після оплати гроші тимчасово переводяться на транзитний рахунок банку-партнера і надійдуть продавцеві лише тоді, коли покупець забере товар на пошті. Далі продавець підтверджує ваше замовлення і відправляє його, використовуючи зазначені вами дані. Таким чином, у вас завжди є можливість повернути гроші за замовлення, якщо з якоїсь із причин ви не захочете забирати його з поштового відділення.

Крім того, продавець може відхилити ваше замовлення. При цьому ви отримаєте сповіщення на електронну пошту, яку ви надали під час оформлення замовлення, а гроші за товар повернуться на вашу карту.

Звертаємо вашу увагу на те, що платіжна система UAPAY бере комісію за переказ коштів з покупця. А також враховуйте, що списання додаткової комісії можливе з боку вашого банку.

Крім того, всі товари відправляються по Україні виключно «Новою поштою» з відділення до відділення, а оплата за доставку списується з покупця окремо після підтвердження замовлення. 

Переглянути вартість доставки та списання комісії за переказ коштів можна в Особистому кабінеті у розділі «Купую», щойно продавець надішле вам рахунок на оплату за замовлення. 

Також не забувайте, що у вас є можливість оцінити продавця і залишити відгук на його роботу після отримання замовлення.

Почати продавати

Схожі статті

Allmart блог09.02.2024

Огляд Apple Vision Pro — окулярів доповненої реальності нового покоління

Це не просто окуляри віртуальної реальності, які вже давно випускаються компаніями на кшталт Sony і Google. Тут об'єднані елементи доповненої та змішаної реальності.

Allmart блог26.01.2024

Як вибрати б/в монітор і заощадити на покупці

Монітор являє собою простий пристрій, який передає зображення комп'ютерної техніки. У нього немає рухомих механізмів і власної операційної системи.

Allmart блог15.01.2024

Найкращі вживані смартфони до 6,000 гривень

Щоб полегшити вам вибір і заощадити бюджет — ми підібрали найкращі б/в смартфони до 6,000 гривень на Allmart. За цю суму можна купити актуальні, функціональні моделі телефонів без дефектів.