Що таке рейтинг продавця і від чого він залежить?

Блог Allmart 16.04.2021

Раніше ми вже розповідали вам про те, що на allmart.ua діє рейтингова система оцінювання. Це зручний інструмент, що формує рівень довіри, а також дає можливість залишати відгуки про роботу продавців. Таким чином, ви можете заздалегідь ознайомитися з відгуками від реальних клієнтів, які вже здійснили покупку в обраного вами продавця, і лише після цього оформити замовлення вподобаного товару. Все, що вам потрібно знати про систему оцінювання на allmart.ua — далі.

Отже, рейтинг зображає рівень довіри до продавця і часто може бути вирішальним фактором під час його вибору. Для зручності ми оформили рейтинг у форматі шкали, що зображає позначки зі статусом і надійністю (у відсотках).

На формування рейтингу впливають такі критерії: загальна кількість продажів, термін перебування на торговому майданчику, відгуки (як позитивні, так і негативні), а також рівень надійності.

Від чого залежить надійність продавця на allmart.ua
 

Новачок

(30%)

Перевірений

(65%)

Надійний 

(75%)

Експерт

(85%)

Підтверджена реєстрація та електронна пошта 

  +  +  +  +

Додано фото в Особистому кабінеті 

  +  +  +  +

Загальна кількість проданих товарів 

  0  3  25  50

Відсоток позитивних відгуків

  >70%☆ >80%☆ >85%☆

Як формується оцінка

Після того, як клієнт отримав замовлення, він може оцінити роботу продавця від 1 до 5 зірок. При цьому на сайті зобразиться середнє число оцінки, яке формується на підставі наступних критеріїв:

  • товар відповідає опису (☆☆☆☆☆);
  • продавець швидко відправив товар (☆☆☆☆☆);
  • задоволений товаром (☆☆☆☆☆).

Відгуки

Хорошим відгуком вважається оцінка клієнта, яка за трьома вищезазначеними параметрами отримала середнє значення вище 3. Відповідно, оцінка нижче 3 — це поганий відгук.

Де шукати рейтинг продавця

Будь-який покупець може ознайомитися з рівнем довіри до продавця прямо в оголошенні про продаж товару, який його зацікавив.

+ Продати

Схожі статті

Allmart блог 11.11.2021

Кредит під заставу вживаної техніки від Allmart.ua

✅Ви можете отримати необхідну частину суми вже сьогодні, при цьому продовжуючи продаж товару на allmart.ua за вигіднішою ціною. Детальніше тут ➦

Allmart блог 21.10.2021

Б/в техніка Apple

➦На сайті allmart.ua доступні десятки оголошень про продаж техніки Apple✅. У нас можна вигідно купити б/в айфон, айпад або макбук у хорошому стані, без ризику втратити гроші.❗

Allmart блог 07.10.2021

На що звернути увагу під час вибору б/в техніки

➦На сайті allmart.ua можна купити✅ всі популярні моделі техніки (у тому числі смартфони від Apple❗), при цьому ви повністю застраховані від невдалої угоди, завдяки послузі «Надійна оплата», а також можете попередньо задати продавцеві всі питання, які вас цікавлять, у безпечному чаті. ⚡