– дошка оголошень б/в техніки

Розмістити оголошення: Продати Планшети

Додати оголошення з ОЛХ

Загальна інформація

Опис(введіть мінімум 30 символів)

0

Фото(додайте фото з різних ракурсів, перше фото буде головне)

Відмітьте, якщо товар не є оригіналом

Ціна(вкажіть бажану ціну у гривні)

Контактні дані

Дивитись правила

Місцезнаходження(визначте автоматично або вкажіть вручну)

Доставка

Оплата

Додати оголошення з olx

Як сфотографувати товар?

Зробіть до 8 простих знімків на телефон з різних ракурсів у звичайній обстановці. Для покупців важливіше бачити реальний стан товару, а не красиві фото

Як описати товар?

Напишіть причину, з якої ви продаєте товар, як та скільки ви ним користувались. Опишіть свої враження та рекомендації про товар майбутньому власнику

Яку ціну поставити?

У середньому, при продажу з рук ставлять ціну зі знижкою 20-50% від ціни за новий товар в залежності від його стану. Якщо хочете швидше продати товар - ставте нижчу ціну

Чому вигідно купувати на Allmart?

Почати купувати

Чому популярні планшети?


За визначенням, планшет — це портативний комп'ютер, основним інтерфейсом якого є сенсорний екран, що займає всю довжину та ширину пристрою, але динамік і мікрофон не призначені для дзвінків з рук. Однак у загальноприйнятому розумінні планшети просто поєднують у собі найкращі якості смартфонів та портативних комп'ютерів, створюючи те, що любителі планшетів вважають ідеальним мобільним комп'ютером. А саме:

  • Сумісність із домашніми або офісними бездротовими мережами передачі даних.
  • Портативність, але з більшими та чіткішими дисплеями, ніж на ранніх мобільних пристроях.
  • Потужність, але більша легкість та зручність у перенесенні, ніж у традиційних ноутбуків.
  • Доступність та широкий вибір на вторинному ринку. Не впевнені, що планшет саме те, що вам потрібно? Завжди є варіант придбати гаджет із рук за доступною ціною. Сьогодні за запитом «продати планшет» можна знайти незліченну кількість оголошень. При цьому можна купити популярну модель (наприклад, від Apple, Samsung або Lenovo) у хорошому стані.
  • Тривалість автономної роботи та більша місткість пам'яті, ніж у звичайних смартфонів. Крім того, ви завжди можете вигідно продати б/в планшет, який стане приємною знахідкою для майбутнього власника.

Уперше про планшети, як абсолютно новий гаджет на ринку техніки, заговорили ще в 1971 році, а першовідкривачем стала компанія Xerox на чолі з Аланом Кеєм. Але справжню популярність планшет набув лише у 2010 році, коли під час презентації Apple у руках Стіва Джобса світ побачив перше покоління легендарного iPad.


Власники планшетів можуть використовувати сенсорні команди або віртуальну клавіатуру (а іноді фізичну) для запуску веб-браузерів, поштових програм та інтерактивних ігор так само як вони це роблять на настільному ПК або ноутбуці. Але на відміну від комп'ютера, планшет набагато компактніший і мобільніший. А широка популярність планшетів показує, що багато споживачів і бізнес-покупців віддають перевагу саме максимальній портативності планшетів.


На сайті нашого маркетплейсу allmart.ua можна швидко продати старий планшет за актуальною вартістю на ринку. Для цього зареєструйтесь в Особистому кабінеті та дотримуючись підказок розмістіть оголошення про продаж.