Ремонт б/в техніки

Блог Allmart 23.12.2021

Техніка безсумнівно робить наше життя зручнішим і простим. Але будь-який, навіть найміцніший і якісніший гаджет здатний вийти з ладу у найбільш неочікуваний момент. Причиною може стати будь-що: від падіння з неуважності (що часто трапляється з мобільними телефонами та іншою дрібною електронікою), до зношування деталей усередині гаджета. Як правило, практично будь-яке пошкодження піддається ремонту, але в цьому питанні головне уважно підійти до вибору фахівця, до рук якого ви готові віддати своє цінне майно.

Маркетплейс allmart.ua дає своїм клієнтам можливість не лише вигідно придбати або швидко продати б/в техніку, але й здати її в ремонт. Для цього ми запустили спеціальний онлайн-сервіс з пошуку спеціаліста у вашому місті. Отже, тепер знайти майстра з ремонту неробочої техніки можна за лічені хвилини.

Як користуватися сервісом?

Перейдіть на сторінку «Ремонт» на нашому сайті, виберіть потрібну вам категорію (наприклад, ремонт телефонів), і натисніть кнопку «Підтвердити». Далі необхідно заповнити заявку на ремонт, вказавши несправність, короткий опис техніки та ваше місто. Система опрацює надану вами інформацію та на її підставі визначить вартість ремонту. Після цього залишиться лише дочекатися дзвінка від майстра, який прийняв вашу заявку на ремонт, та обговорити з ним усі деталі щодо майбутньої роботи.

Звертаємо вашу увагу на те, що послуга з пошуку майстра доступна лише для зареєстрованих користувачів сайту allmart.ua. Крім того, обов'язково перевірте чи вірно вказаний номер мобільного телефону, адже саме на нього ви будете отримувати дзвінки, а також SMS для підтвердження реєстрації.

+ Продати

Схожі статті

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний Power Bank?

✅Однією з головних причин купівлі Power Bank є його мобільність, особливо з нинішньою ситуацією в країні.

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний генератор?

❗Генератори є необхідним інструментом для багатьох промислових та домашніх завдань, особливо коли в Україні постійно тривають перебої з електроенергією.

Allmart блог 17.02.2022

Чому смартфон — це зручно?

Завдяки ✓встановленню програм список можливих варіантів використання смартфона збільшується з ☑кожним днем, тому сьогодні мова піде про те, чому смартфон це зручно?❗