Мета — продати б/в планшет

Блог Allmart 20.01.2022

І знову новорічні свята залишилися позаду, та, можливо, вони принесли вам новий планшет із високою продуктивністю. І якщо це так, вам може бути цікаво, що робити зі своїм старим.

Старому планшету можна знайти безліч застосувань: використовувати його як резервний пристрій, віддати комусь із близьких, зробити цифрову фоторамку. Але є ще один варіант, який може бути привабливим для всіх, кому потрібні додаткові гроші після свят: продаж б/в планшета.

Хоча планшети, як і вся електроніка, мають тенденцію досить швидко втрачати ціну, вживаний планшет у хорошому робочому стані все ще можна вигідно продати в інтернеті, самостійно або за допомогою спеціальних платформ, які спрощують цей процес.

allmart.ua — найкраще місце для продажу вживаної техніки онлайн. Незалежно від моделі та виробника (Apple iPad, Galaxy Note/Tab, Surface Pro, Lenovo Ideatab) ми пропонуємо конкурентну ціну на ринку, навіть якщо ваш планшет зламаний або пошкоджений.

Як швидко продати б/в планшет?

Аби дізнатися вартість вашого планшета — скористайтеся безоплатним сервісом «Прицінитися» на нашому сайті, вказавши необхідну інформацію про гаджет (модель, виробник, стан, комплектація). Також рекомендуємо написати невеликий опис для потенційних клієнтів, вказавши всі особливості вашої техніки. Система вивчить дані, які ви надали, та сформулює діапазон цін. Далі у вас буде можливість вибрати один із трьох запропонованих варіантів: продати швидше, але за нижчою ціною; оформити кредит під заставу з правом викупу планшета або безоплатно подати оголошення про продаж на сайті allmart.ua.

+ Продати

Схожі статті

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний Power Bank?

✅Однією з головних причин купівлі Power Bank є його мобільність, особливо з нинішньою ситуацією в країні.

Allmart блог 20.01.2023

Для чого необхідний генератор?

❗Генератори є необхідним інструментом для багатьох промислових та домашніх завдань, особливо коли в Україні постійно тривають перебої з електроенергією.

Allmart блог 17.02.2022

Чому смартфон — це зручно?

Завдяки ✓встановленню програм список можливих варіантів використання смартфона збільшується з ☑кожним днем, тому сьогодні мова піде про те, чому смартфон це зручно?❗